محبوبیت کفش های ایمنی زنانه

کفش های ایمنی زنانه

کفش های ایمنی زنانه معمولا ظاهری شبیه به کفش های کتانی و ورزشی زنانه دارند. این کفش ها هم به صورت نیم بوت و هم به صورت مچی تولید می شوند و برای خانم هایی که محل کار آن ها در محیط های پر خطر است و خانم هایی که شغل آن ها مهندس ناظر کارهای ساختمانی و یا معماری و مرمت آثار باستانی می باشد بسیار مناسب هستند.
به دلیل این که کفش های ایمنی از جنس های مرغوب و غیر تقلبی تولید می شوند، پاها در این کفش ها کاملا راحت هستند و قسمت داخلی کفش ها از جنس غیر پلاستیکی و منفذدار تهیه شده است، پاها در این کفش ها بوی بدی نمی گیرند زیرا هوا مدام درون کفش تهویه می شود.
با وجود این که کفش های ایمنی نسبت به انواع مایعات و چربی ها غیر قابل نفوذ هستند و حالت ضربه گیر و عایق دارند اما وزن سبکی دارند و راه رفتن با آن ها مشکل نیست.

کفش های ایمنی زنانه


البته وزن این کفش ها به مدل و نوع این کفش ها بستگی دارد. کفش هایی که نسبت به ضربه و مواد خورنده و شوک های الکتریکی عایق هستند معمولا وزن سنگین تری نسبت به کفش هایی که فقط نسبت به ضربه مقاوم هستند دارند.
به طور میانگین وزن یک جفت کفش ایمنی زنانه حدود 2/5 الی 3 کیلوگرم می باشد. البته نیم بوت های ایمنی زنانه مقداری سنگین تر هستند و متوسط وزن آن ها بین 3/5 الی 4 کیلوگرم می باشد.
کفش های ایمنی حتما باید به صورت بند دار طراحی شوند تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوان آن ها را پوشید و همچنین کفش های بند دار محکم تر هستند و در هنگام حادثه از پا جدا نمی شوند.
نگهداری از کفش های ایمنی بسیار ساده است زیرا این کفش ها به اندازه ی کافی محکم و بادوام هستند و در اثر شست و شو هرگز خراب نمی شوند و متوسط زمان طول عمر کفش های ایمنی زنانه حدود 5 سال می باشد.
به دلیل این که امروزه کفش های ایمنی به صورت کاملا سبک و زیره شیاردار تولید می شوند علاوه بر محیط کاری می توان هنگام رفتن به کوهنوردی و برف بازی از این کفش ها استفاده کرد.
کفش های ایمنی زنانه و مردانه معمولا با محدودیت رنگ بندی مواجه هستند و تنوع رنگ ندارد و معمولا به رنگ های مشکی یا خاکی رنگ یده می شوند و رنگ زیره ی این کفش ها کاملا مشابه رنگ رویه ی کفش ایمنی زنانه می باشد.

کفش های ایمنی زنانه

ویژگی های اصلی کفش های ایمنی زنانه

از مهم ترین ویژگی های کفش ایمنی زنانه می توان به راحتی و مناسب بودن سایز این کفش ها اشاره کرد و اگر کفش ایمنی خریداری شده کاملا اصل و ارجینال باشد به بهترین شیوه ی ممکن از پاهای شما در برابر ضربه و خطرات احتمالی وارد شده محافظت می کند.
کفش های ایمنی ارجینال معمولا در بسته بندی کارتونی کاملا ارجینال و آکبند شده برای شما ارسال می شوند و نام شرکت سازنده ی این کفش های ایمنی بر روی جعبه ی کفش ها ثبت شده است و همچنین پس از باز کردن جعبه در صورتی که کف کفش را بررسی کنید نام شرکت و برند سازنده ی این کفش ها را مشاهده خواهید کرد.
از دیگر ویژگی های مهم می توان به دوخت فوق العاده شکیل و مرتب این کفش ها اشاره کرد و تمام کفش های ایمنی زنانه یا به صورت دور دست دوز و یا به صورت چسب شده با نوعی چسب بسیار محکم و با دوام و ضد آب به بازار عرضه می شوند.

کفش های ایمنی زنانه


بنابراین در صورتی که کفش های ایمنی دور دست دوز نباشند به دلیل استفاده از یک چسب قوی در آن ها از کیفیت و دوام کافی برخوردار هستند.
سوراخ هایی در کفش ها برای نگه داشتن بند کفش ایجاد شده اند به صورت کاملا یک اندازه و دایره مانند بر روی کفش پرس شده اند و اطراف این سوراخ ها یک قسمت فلزی عایق قرار داده شده است و این قسمت های فلزی از پاره شدن سوراخ ها در هنگام محکم بستن بند جلوگیری می کنند.
تمام کفش های نیم بوتی ایمنی زنانه دارای کفی و پاشنه ی یکنواخت دو سانتی هستند و جنس کفی کفش های ایمنی زنانه ی ارجینال کاملا طبی می باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.