انواع کفش ایمنی

کفش ایمنی

انواع کفش های ایمنی

انواع کفش ایمنی مخصوص کار در بازارها وجود دارد که از نظر کیفیت و مدل و طرح و جنس و رنگ با یکدیگر متفاوت هستند، شما عزیزان باید انواع کفش ایمنی را بشناسید تا بتوانید متناسب با شغل و محیط کاری خود آن را انتخاب کرده و تهیه نمایید. تولیدکننده توانسته با تولید و ارائه کفش‌های ایمنی باکیفیت و درجه یک در مدل‌های مختلف نیاز مصرف کنندگان عزیز را تامین کند و پوشش بدهد‌. از انواع کفش ایمنی کار می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کفش ایمنی بندار

این نمونه زمانی که وارد پا می‌شود به کمک بند‌های رنگ کفش محکم می‌شود تا پا هنگام فعالیت از کفش خارج نشود، است بندها مانند خود کفش نسوز و با کیفیت هستند و مقاومت بالایی­ هم دارند.

کفش ایمنی زنانه ارک مدل نیلا
کفش پرسنلی مردانه توفیق

کفش ایمنی بدون بند

این نمونه خود در دو نوع چسبی و ثابت تولید می‌شود که نمونه دوم تا حدودی حالت کشش دارد و به راحتی قابل پوشیدن است و پا را در خود جای می‌دهد. این نمونه به گونه‌ای طراحی شده است که در صورت لزوم می ‌توان به سرعت آن را از پا خارج کرد.

کفش ایمنی ساق دار کوتاه

این نمونه همان گونه که از نامش مشخص است ساق ندارد و خوبی از پاهای شما در برابر ضربه و فشار مراقبت می ‌نماید. این مدل برای محیطی کاربرد دارد که در آن بیشترین خطر برای انگشتان و روی پا است و آسیبی به مچ پا وارد نمی‌ شود. کفش ایمنی ساق کوتاه نه تنها در برابر ضربه و فشار بلکه در برابر رطوبت و حرارت هم مقاومت بسیار بالایی دارد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.